Vesken går av med seieren som BEST BUTIKK oktober 2025!

Vi elsker engasjementet og positiviteten – og vi gratulerer så mye til Vesken-gjengen!

For en sjanse til å vinne, må butikken pynte fasaden, være gode ambassadører for stempelkonkurransen, samt vise til godt engasjement og gode tall under kampanjen.

... Og det løser Vesken på best mulig måte. De hadde en fantastisk omsetningsvekst, og senterledelsen opplever de som gode ambassadører for både stempelkonkurransen og kampanjen i sin helhet. Med pyntet fasade og pynt innvendig i butikk, var det lett å se at Vesken bidro til den gode 3 dager SALG-stemningen på senteret. Signe, Tone og resten av gjengen på Vesken bidrar ALTI med positivitet og engasjement, så denne prisen er vel fortjent.

En verdig vinner – og vi gratulerer så mye igjen!

 

Gratulerer til Gullfunn som vinner av BEST PYNTET BUTIKK oktober 2025!

I tradisjon tro kårer vi best pyntet butikkfasade - en tittel som ALTI blir stemt frem av publikum. Senterledelsen plukker ut noen favoritter (og det er alltid mange!) som vises som en recap på story. Vi trodde det var jevnt sist kåring – denne gangen var det kun 1 stemme som skilte første og andre plass. Så det ble en knepen, men vel fortjent seier til Gullfunn!

Dette er en konkurranse som alene går på pynt i fasaden. Gullfunn imponerte også denne gangen med ballongsøyler, og bidro virkelig til at kampanjen var godt synlig fra alle kanter. En verdig vinner! Takk til alle som stemte!

Vi på Alti Harebakken er veldig stolte over innsatsen til ALLE butikkene under årets kampanje. Her var det utrolig mange som pyntet fasaden og butikken innvendig. Det er ALTI stas når hele senteret er pyntet til kampanje! Vi gleder oss allerede til neste gang.