Våre ansatte

Administrasjon

  • Lars Ove Løseth

    Administrerende direktør

    Lars Ove Løseth

    lars.ove.loeseth@alti.no 92 81 78 59
  • Ståle Sørbøe

    Styreleder

    Ståle Sørbøe

    staale.soerboee@alti.no 99 01 77 20
  • Lars Løseth

    Styremedlem

    Lars Løseth

    lars.loeseth@llholding.no 90 64 54 47
  • Marianne Sørbøe

    Kjøpesenterdirektør

    Marianne Sørbøe

    marianne.soerboee@alti.no 95 23 50 60
  • AageLilleberg

    Eiendomsdirektør / COO

    Aage Lilleberg

    aage.lilleberg@alti.no 92 60 28 98
  • Ole-ChristianHallerud_bw

    Prosjektdirektør

    Ole-Christian Hallerud

    ole-christian.hallerud@alti.no 92 01 64 28
  • Olav Smevoll

    Økonomidirektør

    Olav Smevoll

    olav.smevoll@alti.no 48 16 24 79
  • KathrineMauset

    Finansdirektør / CFO

    Kathrine Mauset

    kathrine.mauset@alti.no 46 44 84 11
  • Simen Einmo Engdal

    Bærekraftsleder

    Simen Einmo Engdal

    simen.engdal@alti.no 41 65 80 72
  • Severin Lilleberg

    Forretningsutvikler

    Severin Lilleberg

    severin.lilleberg@alti.no 45 23 44 19
  • Olve Røen

    HR sjef

    Olve Røen

    olve.roeen@alti.no 97 02 13 82
  • Marit Elin Eid

    Administrasjonskoordinator

    Marit Elin Eid

    marit.elin.eid@alti.no 95 23 28 21

Utleieavdeling

  • AageLilleberg

    Eiendomsdirektør / COO

    Aage Lilleberg

    aage.lilleberg@alti.no 92 60 28 98
  • Harald Hjelde

    Utleiedirektør

    Harald Hjelde

    harald.hjelde@alti.no 91 16 17 49
  • Ann Elin Marthinussen

    Eiendomssjef

    Ann Elin Marthinussen

    ann.elin.marthinussen@alti.no 47 02 62 41
  • Arne Wibe

    Spesialinntektssjef

    Arne Wibe

    arne.wibe@alti.no 41 64 99 89
  • Eiendomssjef

    Eiendomssjef

    Bergsvein Brøske

    bergsvein.broeske@alti.no 91 17 53 55
  • Britt Iren Osmundsen

    Eiendomssjef

    Britt Iren Osmundsen

    britt.iren.osmundsen@alti.no 91 70 43 58
  • BårdBye

    Eiendomssjef

    Bård Bye

    baard.bye@alti.no 99 41 86 52
  • Erik Sand eiendomssjef

    Fagsjef eiendom

    Erik Sand

    erik.sand@alti.no 99 30 66 55
  • Senterleder Alna

    Eiendomssjef

    Hans Georg Helberg

    hans.georg.helberg@alti.no 99 52 47 77
  • John Roger Sørbøe

    Eiendomssjef

    John Roger Sørbøe

    john.roger.soerboee@alti.no 90 07 29 99
  • Kine P. Sæter

    Eiendomssjef

    Kine P. Sæter

    kine.saeter@alti.no 45 03 86 66
  • Merete Haugen

    Eiendomssjef

    Merete Haugen

    merete.haugen@alti.no 90 76 46 58
  • Eiendomssjef

    Eiendomssjef

    Rune Juliussen

    rune.juliussen@alti.no 90 05 43 80
  • Sara N. Andersen

    Eiendomskonsulent

    Sara Nicole Andersen

    sara.andersen@alti.no 45 11 76 57
  • Trude Thonhaugen

    Eiendomssjef

    Trude Thonhaugen

    trude.thonhaugen@alti.no 93 21 25 80
  • Eilert Lunde

    Eiendomssjef

    Eilert Lunde

    elas@lyse.net 95 18 34 90

Utvikling

  • Else Andersen

    Utviklingsdirektør

    Else Staurset Andersen

    else.andersen@alti.no 91 11 44 52
  • Knut Roar Svenningsen

    Utviklingssjef

    Knut Roar Svenningsen

    knut.svenningsen@alti.no 95 11 89 97

Prosjekt

  • Ole-ChristianHallerud_bw

    Prosjektdirektør

    Ole-Christian Hallerud

    ole-christian.hallerud@alti.no 92 01 64 28
  • Kåre Lennart England

    Prosjektsjef

    Kåre Lennart England

    kaare.england@alti.no 91 36 19 03
  • Sivert Vullum eiendomssjef

    Prosjektsjef

    Sivert A. Vullum

    sivert.vullum@alti.no 98 06 32 65
  • Anne Berit F Halle

    Prosjektsjef

    Anne Berit Flo Halle

    anne.berit.halle@alti.no 91 88 51 38

Senterledere

  • AnnChristinHorsgaard

    Ass. senterleder Alti Farmandstredet

    Ann Christin Horsgaard

    ann.christin.horsgaard@alti.no 95 22 01 25
  • Senterleder Bystasjonen

    Senterleder Alti Tasta / Bystasjonen

    Birte Wiinberg

    birte.wiinberg@alti.no 99 61 01 25
  • BjarkeJuhl

    Senterleder Alti Bjørkelangen

    Bjarke Juhl

    bjarke.juhl@alti.no 99 48 95 95
  • Senterleder Brotorvet/Kragerø

    Senterleder Alti Brotorvet

    Bjørn Gunnar Standal Darre

    bjoern.darre@alti.no 98 07 07 41
  • Cecilie Hektoen

    Senterleder Arkaden

    Cecilie Hektoen

    cecilie.hektoen@alti.no 91 70 71 74
  • Cecilie Røisli

    Senterleder Alti Buskerud / Magasinet Drammen

    Cecilie Røisli

    cecilie.roeisli@alti.no 97 58 05 50
  • Christin Werge Johansen

    Senterleder Vestby Storsenter

    Christin Werge Johansen

    christin.werge.johansen@alti.no 41 67 08 45
  • Elisabeth G Rognmo

    Senterleder Maxi Storsenter

    Elisabeth Rognmo

    elisabeth.rognmo@alti.no 41 56 97 73
  • Elise Kvamme

    Senterleder Herbarium

    Elise Kvamme

    elise.kvamme@alti.no 45 41 77 84
  • Grethe Johnsen

    Senterleder Alti Vinterbro / Alti Ullevaal

    Grethe Johnsen

    grethe.johnsen@alti.no 93 40 28 05
  • Senterleder Nordfjordeid

    Senterleder Alti Nordfjord

    Gro Gjerdevik

    gro.gjerdevik@alti.no 92 65 77 49
  • Grundewknudsen

    Senterleder Alti Arendal/Alti Harebakken/Alti Kragerø

    Grunde Wegar Knudsen

    grunde.knudsen@alti.no 91 67 83 52
  • GunnarAamotHansen

    Senterleder Alti Harstad

    Gunnar Aamot Hansen

    gunnar.hansen@alti.no 97 74 33 58
  • Senterleder Alna

    Senterleder Alna Senter

    Hans Georg Helberg

    hans.georg.helberg@alti.no 99 52 47 77
  • Senterleder Kristiansund

    Senterleder Alti Futura / Alti Storkaia

    Helene Neergaard Oxaas

    helene.oxaas@alti.no 99 57 07 98
  • Senterleder Ørsta

    Senterleder Alti Ørsta

    Inger Sundnes

    inger.sundnes@alti.no 98 28 78 38
  • Janne Stange

    Senterleder Alti Amanda

    Janne Stange

    janne.stange@alti.no 92 61 17 97
  • Driftsleder Tynset

    Senterleder/driftsleder Alti Tynset

    Johnny Nystuen

    johnny.nystuen@alti.no 99 22 73 31
  • Karina Sættem

    Senterleder Alti Heim

    Karina Sættem

    karina.saettem@alti.no 92 89 71 04
  • Karoline Haakonsen

    Senterleder Røa Torg

    Karoline J. Haakonsen

    karoline.haakonsen@alti.no 92 21 24 86
  • Kathrine Klokset

    Senterleder Alti Vestnes

    Kathrine Klokset

    kathrine.klokset@alti.no 92 63 21 97
  • Kathrine Nakken

    Senterleder Alti Lietorvet

    Kathrine Nakken

    kathrine.nakken@alti.no 41 25 37 87
  • LailaSønstevold

    Senterleder Gulskogen Senter

    Laila Sønstevold

    laila.soenstevold@alti.no 48 02 21 35
  • LarsHeirsaunet

    Senterleder Alti Magneten / Alti Verdal

    Lars Heirsaunet

    lars.heirsaunet@alti.no 97 11 47 46
  • Lene Waldeland

    Senterleder Alti Eikunda

    Lene Waldeland

    lene.waldeland@alti.no 97 74 86 89
  • Senterleder/driftsleder Surnadal

    Senterleder/driftsleder Alti Surnadal

    Lorentz Sæter

    lorentz.saeter@alti.no 95 86 29 86
  • Marita Sørensen

    Senterleder Alti Nerstranda

    Marita Sørensen

    marita.soerensen@alti.no 97 19 59 18
  • Morten Aakre

    Senterleder Alti Eikunda

    Morten Aakre

    morten.aakre@alti.no 46 95 13 42
  • Senterleder Byporten Mo i Rana

    Pia Olsen

    pia.olsen@polarfakta.no 95 15 84 15
  • Senterleder Lillesand

    Senterleder Lillesand Senter

    Preben Lidi

    preben.lidi@alti.no 91 58 77 77
  • Senterleder/driftsleder Sunndal

    Senterleder / driftsleder Alti Sunndal

    Pål Kristoffersen

    paal.kristoffersen@alti.no 90 61 10 69
  • Rune Eriksen

    Senterleder Alti Flekkefjord

    Rune Eriksen

    rune.eriksen@alti.no 91 67 83 53
  • Rolf Arne Rognaldsen

    Senterleder Alti Førde

    Rolf-Arne Rognaldsen

    rolf.arne.rognaldsen@alti.no 95 42 14 54
  • Senterleder Jærhagen

    Senterleder Jærhagen

    Siri Øksnevad Olsen

    siri.olsen@alti.no 95 15 61 39
  • Stig Eriksen

    Senterleder Alti Farmandstredet / Alti Nordbyen

    Stig Eriksen

    stig.eriksen@alti.no 91 15 05 90
  • Therese Schei Olsen

    Senterleder Alti Storkaia / Ass. senterleder Alti Futura

    Therese Schei Olsen

    therese.olsen@alti.no 41 69 13 88
  • Tom A Hestås

    Senterleder Alti Lyngdal

    Tom Andreas Hestås

    tom@handelsparken.com 94 17 89 99
  • Senterleder Rauma

    Senterleder Alti Rauma

    Tonje Dahle Hovde

    tonje.hovde@alti.no 97 00 93 13
  • Trine Bydahl senterleder

    Senterleder Alti Mandal

    Trine Bydahl

    trine.bydahl@alti.no 91 36 61 65
  • Senterleder Svolvær

    Senterleder Alti Svolvær

    Trine Waldahl

    trine.waldahl@alti.no 90 84 02 80
  • Senterleder Dombås

    Senterleder Dombås Senter

    Øyvind Frich

    post@frich.no 90 09 88 87

Driftsledere

  • Driftsleder Mandal

    Driftsleder Alti Mandal

    Audun Håland

    audun.haaland@alti.no 91 37 05 11
  • BennyKarste

    Vaktmester Dombås Senter

    Benny Mathias Karste

    benny.karste@alti.no 46 54 45 84
  • Driftstekniker Alti Førde

    Dan Mikal Frøystad Ulltang

    dan.mikal.ulltang@alti.no 90 89 31 34
  • Daniel Solberg

    Driftstekniker Alti Farmandstredet

    Daniel Solberg

    vaktm.farmandstredet@icloud.com 98 40 99 36
  • EspenThorset

    Driftstekniker Alti Buskerud

    Espen Thorset

    espen.thorset@alti.no 91 78 03 88
  • Håvard Holmøyvik

    Driftstekniker Alti Nordfjord

    Håvard Holmøyvik

    haavard.holmoeyvik@alti.no 41 42 79 31
  • Driftsleder Kristiansund

    Driftsleder Alti Futura / Alti Storkaia

    Håvard Jakobsen

    haavard.jakobsen@alti.no 92 25 56 53
  • Håvard Kristensen

    Driftsleder Alti Farmandstredet / Alti Nordbyen

    Håvard Kristensen

    haavard.kristensen@alti.no 91 79 08 14
  • Jack Danielsen

    Driftstekniker Alti Harebakken

    Jack Danielsen

    jack.danielsen@alti.no 90 73 23 13
  • Jarle Espen Stang

    Driftsleder Alna Senter

    Jarle Espen Stang

    jarle.stang@alti.no 90 57 21 44
  • Jon L Hals

    Driftsleder Alti Buskerud

    Jon Ludvig Hals

    jon.hals@alti.no 95 97 34 38
  • Jonas Aarmo

    Driftsleder Alti Magneten / Alti Verdal

    Jonas Aarmo

    jonas.aarmo@alti.no 45 80 78 09
  • Kjell Inge Waaler

    Driftsleder Alti Vinterbro

    Kjell Inge Waaler

    kjell.inge.waaler@alti.no 95 07 23 36
  • Lars Sørlie

    Driftsleder Maxi Storsenter

    Lars Sørlie

    lars.soerlie@alti.no 46 66 99 40
  • MarcusFredriksen

    Driftstekniker Røa Torg

    Marcus Fredriksen

    marcus.fredriksen@alti.no 90 05 90 20
  • Marius Nilsen

    Driftsleder Alti Arendal/Alti Harebakken/Alti Kragerø

    Marius Nilsen

    marius.nilsen@alti.no 40 10 60 19
  • Morten Bru

    Driftsleder Arkaden

    Morten Emil Bru

    morten.bru@alti.no 96 50 90 49
  • Otto Chr Dahl

    Driftsleder Alti Nerstranda

    Otto Christian Dahl

    otto.dahl@alti.no 40 01 02 07
  • Driftsleder Ørsta

    Driftsleder Alti Ørsta

    Ove Langøy

    ove.langoey@alti.no 91 84 11 84
  • Driftsleder Jærhagen

    Driftsleder Jærhagen

    Per Henning Njaa

    per.henning.njaa@alti.no 92 65 35 28
  • Raymond Lerskallen

    Driftsleder Gulskogen Senter

    Raymond Lerskallen

    raymond.lerskallen@alti.no 95 81 08 54
  • RemyBelt

    Driftsleder Oslo

    Remy Belt

    remy.belt@norutbygg.no 93 49 76 62
  • Driftsleder Brotorvet

    Driftsleder Alti Brotorvet

    Robert Nøklegård

    robert.noeklegaard@alti.no 91 89 46 21
  • Rune Michalsen

    Driftsleder Alti Tasta

    Rune Michalsen

    rune.michalsen@alti.no 95 84 24 32
  • StianStrand

    Driftsleder Magasinet Drammen

    Stian Strand

    stian.strand@alti.no 90 84 21 53
  • Driftsleder Svolvær

    Driftsleder Alti Svolvær

    Tor Magne Kristiansen

    tor.kristiansen@alti.no 97 19 15 33
  • Tor Malmin

    Driftsleder Alti Amanda

    Tor Malmin

    tor.malmin@alti.no 91 51 16 17
  • Trond Løge

    Teknisk ansvarlig Bystasjonen

    Trond Løge

    trond.loege@alti.no 91 68 47 68
  • Trond Wiggo Bævre

    Driftstekniker Surnadal (alle eiendommer)

    Trond Wiggo Bævre

    trond.wiggo.baevre@alti.no 41 68 02 66
  • Volodymyr Milyanovych

    Driftstekniker Vestby Storsenter

    Volodymyr Milyanovych

    volodymyr.milyanovych@alti.no 95 08 95 50
  • Zlatko Krezic

    Vaktmester Alti Farmandstredet

    Zlatko Kresic

    vaktm.farmandstredet@icloud.com 91 88 48 80
  • Øyvind Leiknes

    Driftsleder Alti Heim

    Øyvind Leiknes

    oyvind@soaeiendom.no 92 29 08 21
  • Øyvind Helleren

    Driftsleder Alti Eikunda

    Øyvind Helleren

    oeyvind.helleren@alti.no 99 53 70 96

Markedskoordinatorer

  • ChristinHenriksen

    Markedskoordinator Alti Harstad / Ass. senterleder Alti Svolvær

    Christin Henriksen

    christin.henriksen@alti.no 97 75 80 30
  • Markedskoordinator Arkaden

    Erika Jewitt

    erika.jewitt@alti.no 47 89 98 98
  • GryEklunStrat

    Markedskoordinator Alti Ullevaal / Røa Torg

    Gry Eklund Strat

    gry.eklund.strat@alti.no 95 96 08 23
  • GuroAalberg

    Markedskoordinator Maxi Storsenter

    Guro Aalberg

    guro.aalberg@alti.no 41 61 46 62
  • Hanne Brauten

    Markedsansvarlig Gulskogen Senter

    Hanne Brauten

    hanne.brauten@alti.no 92 66 11 92
  • Hilde Hagen-Diez

    Markedskoordinator Alti Magneten / Alti Verdal

    Hilde Hagen-Diez

    hilde.hagen-diez@alti.no 92 22 48 12
  • IngridJohansen

    Markedskoordinator Alti Nerstranda

    Ingrid Johansen

    ingrid.johansen@alti.no 41 26 43 63
  • Jeanette LG Lorentzen

    Markedskoordinator Alti Brotorvet

    Jeanette Louise Grennes Lorentzen

    jeanette.lorentzen@alti.no 99 46 61 23
  • KamillaLannerholm

    Markedskoordinator Alti Ørsta

    Kamilla Eikrem Lannerholm

    kamilla.lannerholm@alti.no 45 23 14 07
  • Karoline Røiland

    Markedskoordinator Alti Tasta / Bystasjonen

    Karoline Røiland

    karoline.roeiland@alti.no 45 50 10 99
  • Karoline Stangjordet

    Markedskoordinator Alti Buskerund / Magasinet Drammen

    Karoline Stangjordet

    karoline.stangjordet@alti.no 92 89 36 91
  • Kathrin Stokke

    Markedskoordinator Alti Førde / Alti Nordfjord

    Kathrin Stokke

    kathrin.stokke@alti.no 48 18 95 07
  • KristinEidsli

    Markedskoordinator Alti Surnadal / markedsavd.

    Kristin Eidsli

    kristin.eidsli@alti.no 92 01 33 11
  • Linda Brastad

    Markedskoordinator Alti Nordbyen / Alti Farmandstredet

    Linda Brastad

    linda.brastad@alti.no 48 12 85 62
  • Mailen Evita Leithe

    Markedskoordinator Alti Arendal

    Mailén Evita Leithe

    mailen.leithe@alti.no 90 14 82 34
  • Maria H Bergman

    Markedskoordinator Alti Amanda

    Maria Bergman

    maria.bergman@alti.no 93 42 24 69
  • Mariann Tuveng

    Markedskoordinator Alti Tynset

    Mariann Tuveng

    mariann.tuveng@alti.no 90 57 82 58
  • Marianne Thorrud

    Markedskoordinator Gulskogen Senter

    Marianne Thorrud

    marianne.thorrud@alti.no 95 26 92 25
  • Marlene Sannes

    Markedskoordinator Alti Sunndal

    Marlene Sanness

    marlene.sanness@alti.no 97 09 58 78
  • Mathias Fredriksen

    Markedskoordinator Alti Mandal / Alti Lyngdal

    Mathias Fredriksen

    mathias.fredriksen@alti.no 99 37 65 04
  • Silje M Engebretsen

    Markedskoordinator Alti Vinterbro

    Silje Myrvold Engebretsen

    silje.engebretsen@alti.no 41 90 50 51

Marked

  • Marianne Sørbøe

    Kjøpesenterdirektør

    Marianne Sørbøe

    marianne.soerboee@alti.no 95 23 50 60
  • Beate Møkkkelgjerd Bw

    Markedsansvarlig

    Beate Møkkelgjerd

    beate.moekkelgjerd@alti.no 97 56 74 54
  • Tone Tveit

    Markedsansvarlig

    Tone Tveit

    tone.tveit@alti.no 95 78 07 35
  • EliseGKarlsen

    Grafisk designer

    Elise Granheim Karlsen

    elise.karlsen@alti.no 91 63 52 83
  • Mari Mauset

    Web-redaktør

    Mari Mauset

    mari.mauset@alti.no 93 22 46 77
  • KristinEidsli

    Markedskoordinator Alti Surnadal / markedsavd.

    Kristin Eidsli

    kristin.eidsli@alti.no 92 01 33 11
  • Lilly Kolmann

    Gavekortansvarlig

    Lilly Kolmann

    lilly.kolmann@alti.no 99 38 51 48

Teknisk drift / FDVU / IKT

  • Lars Lillegård

    Driftssjef

    Lars Lillegård

    lars.lillegaard@alti.no 95 40 80 26
  • Asgeir Aune Reiten

    Teknisk leder

    Asgeir Aune Reiten

    asgeir.reiten@alti.no 41 64 59 49
  • Espen Kalkvik

    Teknisk eiendomsforvalter

    Espen Kalkvik

    espen.kalkvik@alti.no 90 14 24 23
  • NinaTonning

    DAK-operatør

    Nina Lovise Tonning

    nina.lovise.tonning@alti.no 91 54 61 17
  • BjørnMoen

    DAK-operatør

    Bjørn Moen

    bjoern.moen@alti.no 99 78 87 01
  • Stian Ovesen

    Fagansvarlig FDV

    Stian Ovesen

    stian.ovesen@alti.no 98 47 61 41
  • Kjetil Bjerknes

    Automasjonsingeniør

    Kjetil Bjerknes

    kjetil.bjerknes@alti.no 95 52 32 50
  • Hege S. Andersen

    IKT- og rapportkonsulent

    Hege S. Andersen

    hege.andersen@alti.no 91 67 83 86
  • IKT-sjef

    Gunnbjørn Flyum

    gunnbjoern@flyum.no 91 61 18 00

Økonomi/Kontraktsforvaltning

  • Olav Smevoll

    Økonomidirektør

    Olav Smevoll

    olav.smevoll@alti.no 48 16 24 79
  • Tove Holsæter Bolme

    Regnskapssjef

    Tove Holsæter Bolme

    tove.holsaeter.bolme@alti.no 97 50 61 27
  • Gudrun Løseth

    Regnskapsleder

    Gudrun Løseth

    gudrun.loeseth@alti.no 98 63 77 58
  • Bjørnar Skralthaug

    Business controller

    Bjørnar Skralthaug

    bjoernar.skralthaug@alti.no 92 81 44 13
  • Marianne Foss

    Controller

    Marianne Foss

    marianne.foss@alti.no 95 82 72 63
  • Ragnhild Smevoll

    Controller

    Ragnhild Smevoll

    ragnhild.smevoll@alti.no 40 45 23 21
  • Lena Ertsås Høyem

    Controller

    Lena Ertsås Høyem

    lena.hoeyem@alti.no 93 48 07 84
  • Lise N Kvande

    Regnskapskonsulent

    Lise Nergård Kvande

    lise.kvande@alti.no 48 17 70 84
  • Ivar Gustad

    Regnskapskonsulent

    Ivar Gustad

    ivar.gustad@alti.no 92 61 52 83
  • Sivert Fiske Strand

    Regnskapskonsulent

    Sivert Fiske Strand

    sivert.fiske.strand@alti.no 97 78 49 44
  • Lars Ingebrigt Borstad

    Regnskapskonsulent

    Lars Ingebrigt Borstad

    lars.ingebrigt.borstad@alti.no 91 68 35 01
  • OleSæterbø

    Regnskapskonsulent

    Ole Sæterbø

    ole.saeterboe@alti.no 92 60 45 19
  • HildeHorntvedt

    Regnskapskonsulent

    Hilde Horntvedt

    hilde.horntvedt@alti.no 47 85 51 47
  • Silje Andersen

    Regnskapskonsulent

    Silje Andersen

    silje.andersen@alti.no 95 42 42 22
  • Hilde Grendstadbakk

    Regnskapskonsulent

    Hilde Grendstadbakk

    hilde.grendstadbakk@alti.no 90 59 32 37
  • Erik Nes Aune

    Regnskapskonsulent

    Erik Nes Aune

    erik.nes.aune@alti.no 93 09 29 04
  • Olga Otdelnova

    Regnskapsmedarbeider

    Olga Otdelnova

    olga.otdelnova@alti.no 97 15 93 52
  • Birgit Løseth

    Regnskapsmedarbeider

    Birgit Løseth

    birgit.loeseth@alti.no 97 15 28 01
  • Stian Bekken

    Forvaltningssjef

    Stian Bekken

    stian.bekken@alti.no 45 39 50 93
  • Ina Hamnes

    Forvaltningsrådgiver

    Ina Hamnes

    ina.hamnes@alti.no 92 84 74 37
  • Edel Sylte

    Forvaltningsleder

    Edel Sylte

    edel.sylte@alti.no 95 18 10 23
  • Steffi Bohle

    Kontraktsforvalter

    Steffi Bohle

    stefanie.bohle@alti.no 45 79 82 88
  • Marit Solvik Næss

    Kontraktsforvalter

    Marit Solvik Næss

    marit.solvik.naess@alti.no 41 69 40 08
  • Mari Berg

    Kontraktsforvalter

    Mari Berg

    mari.berg@alti.no 99 46 76 93
  • Laila K Bergli

    Kontraktsforvalter

    Laila K. Bergli

    laila.bergli@alti.no 93 08 34 55
  • CharlottaSveen

    Kontraktsforvalter

    Charlotta Sveen

    charlotta.sveen@alti.no 90 25 53 83
  • Per Lyder Røv

    Eiendomskonsulent

    Per Lyder Røv

    per.lyder.roev@alti.no 91 32 42 34
  • Ørjan Nes Haugen

    HR konsulent

    Ørjan Nes Haugen

    oerjan.haugen@alti.no 93 81 39 98
  • Wilhelm Nustad

    Trainee

    Wilhelm Nustad

    wilhelm.nustad@alti.no 94 21 67 76