Våre ansatte

Administrasjon

  • Lars Ove Løseth

    Administrerende direktør

    Lars Ove Løseth

    lars.ove.loeseth@alti.no 928 17 859
  • Ståle Sørbøe

    Styreleder

    Ståle Sørbøe

    staale.soerboee@alti.no 990 17 720
  • Marianne Sørbøe

    Kjøpesentersjef

    Marianne Sørbøe

    marianne.soerboee@alti.no 952 35 060
  • AageLilleberg

    Eiendomsdirektør / COO

    Aage Lilleberg

    aage.lilleberg@alti.no 92 60 28 98
  • Lars Løseth

    Styremedlem

    Lars Løseth

    lars.loeseth@llholding.no 906 45 447
  • Olav Smevoll

    Økonomidirektør

    Olav Smevoll

    olav.smevoll@alti.no 481 62 479
  • KathrineMauset

    Finansdirektør / CFO

    Kathrine Mauset

    kathrine.mauset@alti.no 46 44 84 11
  • Simen Einmo Engdal

    Bærekraftsleder

    Simen Einmo Engdal

    simen.engdal@alti.no 41 65 80 72
  • Olve Røen

    HR sjef

    Olve Røen

    olve.roeen@alti.no 97 02 13 82
  • Marit Elin Eid

    Administrasjonskoordinator

    Marit Elin Eid

    marit.elin.eid@alti.no 952 32 821

Utleieavdeling

  • Else Andersen

    Utviklingsdirektør

    Else Staurset Andersen

    else.andersen@alti.no 91 11 44 52
  • Erik Sand eiendomssjef

    Eiendomssjef

    Erik Sand

    erik.sand@alti.no 99 30 66 55
  • Eiendomssjef

    Eiendomssjef

    Rune Juliussen

    rune.juliussen@alti.no 90 05 43 80
  • Eiendomssjef

    Eiendomssjef

    Bergsvein Brøske

    bergsvein.broeske@alti.no 91 17 53 55
  • Kine P. Sæter

    Eiendomssjef

    Kine P. Sæter

    kine.saeter@alti.no 45 03 86 66
  • Merete Haugen

    Eiendomssjef

    Merete Haugen

    merete.haugen@alti.no 90 76 46 58
  • BårdBye

    Eiendomssjef

    Bård Bye

    baard.bye@alti.no 99 41 86 52
  • Britt Iren Osmundsen

    Eiendomssjef

    Britt Iren Osmundsen

    britt.iren.osmundsen@alti.no 91 70 43 58
  • Ann Elin Marthinussen

    Eiendomssjef

    Ann Elin Marthinussen

    ann.elin.marthinussen@alti.no 47 02 62 41
  • Senterleder Alna

    Eiendomssjef

    Hans Georg Helberg

    hans.georg.helberg@alti.no 99 52 47 77
  • Eiendomskonsulent

    Eiendomskonsulent

    Svein M. Haga

    svein.haga@alti.no 95 20 95 25
  • Espen Skeimo Vedal

    Assisterende eiendomssjef

    Espen Skeimo Vedal

    espen.vedal@alti.no 92 88 64 82
  • Sara N. Andersen

    Eiendomskonsulent

    Sara Nicole Andersen

    sara.andersen@alti.no 45 11 76 57
  • GunnarAamotHansen

    Kjøpesenter Nord AS / Nordic Gruppen

    Gunnar Aamot Hansen

    gunnar.hansen@nordic.no 97 74 33 58

Senterledere

  • Ann Elin Marthinussen

    Senterleder Amanda Storsenter

    Ann Elin Marthinussen

    ann.elin.marthinussen@alti.no 47 02 62 41
  • Senterleder Bystasjonen

    Senterleder Bystasjonen / Alti Tasta

    Birte Wiinberg

    birte.wiinberg@alti.no 99 61 01 25
  • Senterleder Brotorvet/Kragerø

    Senterleder Alti Brotorvet / Alti Kragerø

    Bjørn Gunnar Standal Darre

    bjoern.darre@alti.no 98 07 07 41
  • Grethe Johnsen

    Senterleder Vinterbro

    Grethe Johnsen

    grethe.johnsen@alti.no 93 40 28 05
  • Senterleder Nordfjordeid

    Senterleder Alti Nordfjord

    Gro Gjerdevik

    gro.gjerdevik@alti.no 92 65 77 49
  • Senterleder Alna

    Senterleder Alna Senter

    Hans Georg Helberg

    hans.georg.helberg@alti.no 99 52 47 77
  • Senterleder Kristiansund

    Senterleder Alti Futura / Alti Storkaia

    Helene Neergaard Oxaas

    helene.oxaas@alti.no 99 57 07 98
  • Senterleder Ørsta

    Senterleder Alti Ørsta

    Inger Sundnes

    inger.sundnes@alti.no 98 28 78 38
  • Driftsleder Tynset

    Senterleder/driftsleder Alti Tynset

    Johnny Nystuen

    johnny.nystuen@alti.no 99 22 73 31
  • Karina Sættem

    Senterleder Alti Heim

    Karina Sættem

    karina.aunlisport@sport1.no 92 89 71 04
  • KathrineKlokset_bw

    Senterleder Alti Vestnes

    Kathrine Klokset

    kathrine.klokset@alti.no 92 63 21 97
  • Knut Roar Svenningsen

    Senterleder Alti Arendal / Alti Harebakken

    Knut Roar Svenningsen

    knut.svenningsen@alti.no 95 11 89 97
  • Lars Heirsaunet

    Senterleder Alti Magneten / Alti Verdal

    Lars Heirsaunet

    lars.heirsaunet@alti.no 97 11 47 46
  • Senterleder/driftsleder Surnadal

    Senterleder/driftsleder Alti Surnadal

    Lorentz Sæter

    lorentz.saeter@alti.no 95 86 29 86
  • Senterleder Lillesand

    Senterleder Lillesand Senter

    Preben Lidi

    preben.lidi@alti.no 91 58 77 77
  • Senterleder/driftsleder Sunndal

    Senterleder / driftsleder Alti Sunndal

    Pål Kristoffersen

    paal.kristoffersen@alti.no 90 61 10 69
  • Rolf Arne Rognaldsen

    Senterleder Alti Førde

    Rolf-Arne Rognaldsen

    rolf.arne.rognaldsen@alti.no 95 42 14 54
  • Senterleder Jærhagen

    Senterleder Jærhagen

    Siri Øksnevad Olsen

    siri.olsen@alti.no 95 15 61 39
  • Stig Eriksen

    Senterleder Alti Farmandstredet / Alti Nordbyen

    Stig Eriksen

    stig.eriksen@alti.no 91 15 05 90
  • Senterleder Rauma

    Senterleder Alti Rauma

    Tonje Dahle Hovde

    tonje.hovde@alti.no 97 00 93 13
  • Trine Bydahl senterleder

    Senterleder Alti Mandal

    Trine Bydahl

    trine.bydahl@alti.no 91 36 61 65
  • Senterleder Svolvær

    Senterleder Alti Svolvær

    Trine Waldahl

    trine.waldahl@alti.no 90 84 02 80
  • Veronica Aasgrav Evertsen

    Senterleder Nerstranda

    Veronica Aasgrav Eversten

    veronica.evertsen@alti.no 90 73 97 77
  • Senterleder Dombås

    Senterleder Dombås Senter

    Øyvind Frich

    post@frich.no 90 09 88 87
  • Tom A Hestås

    Senterleder Handelsparken

    Tom Andreas Hestås

    tom@handelsparken.com 94 17 89 99

Driftsledere

  • Driftsleder Mandal

    Driftsleder Alti Mandal

    Audun Håland

    audun.haaland@alti.no 91 37 05 11
  • Driftsleder Kristiansund

    Driftsleder Alti Futura / Alti Storkaia

    Håvard Jakobsen

    haavard.jakobsen@alti.no 92 25 56 53
  • Håvard Kristensen

    Driftsleder Alti Farmandstredet / Alti Nordbyen

    Håvard Kristensen

    haavard.kristensen@alti.no 91 79 08 14
  • Ivar Moen

    Driftsleder Alti Nordfjord

    Ivar Moen

    ivar@moengarden.no 91 53 14 69
  • Jack Danielsen

    Driftsleder Alti Harebakken

    Jack Danielsen

    jack.danielsen@alti.no 90 73 23 13
  • Driftsleder Alna

    Teknisk leder Alna Senter

    Jan Einar Solberg

    jan.einar.solberg@alti.no 45 03 04 40
  • Jarle Espen Stang

    Driftsleder Alna Senter

    Jarle Espen Stang

    jarle.stang@alti.no 90 57 21 44
  • Jon L Hals

    Driftsleder Buskerud Storsenter

    Jon Ludvig Hals

    jon.hals@alti.no 95 97 34 38
  • Kjell Inge Waaler

    Driftsleder Vinterbro

    Kjell Inge Waaler

    kjell.inge.waaler@alti.no 95 07 23 36
  • Marius Nilsen

    Driftsleder Alti Arendal

    Marius Nilsen

    marius.nilsen@alti.no 40 10 60 19
  • Otto Chr Dahl

    Driftsleder Nerstranda

    Otto Christian Dahl

    otto.dahl@alti.no 40 01 02 07
  • Driftsleder Ørsta

    Driftsleder Alti Ørsta

    Ove Langøy

    ove.langoey@alti.no 91 84 11 84
  • Driftsleder Jærhagen

    Driftsleder Jærhagen

    Per Henning Njaa

    per.henning.njaa@alti.no 92 65 35 28
  • Driftsleder Brotorvet

    Driftsleder Alti Brotorvet / Alti Kragerø

    Robert Nøklegård

    robert.noeklegaard@alti.no 91 89 46 21
  • Tommy Høie

    Driftsleder Alti Tasta

    Tommy Høie

    tommy.hoeie@alti.no 45 61 58 57
  • Driftsleder Svolvær

    Driftsleder Alti Svolvær

    Tor Magne Kristiansen

    tor.kristiansen@alti.no 97 19 15 33
  • Tor Malmin

    Driftsleder Amanda Storsenter

    Tor Malmin

    tor.malmin@alti.no 91 51 16 17
  • Trond Løge

    Teknisk ansvarlig Bystasjonen

    Trond Løge

    trond.loege@alti.no 91 68 47 68
  • Trond Wiggo Bævre

    Driftstekniker Surnadal (alle eiendommer)

    Trond Wiggo Bævre

    trond.wiggo.baevre@alti.no 41 68 02 66
  • Øyvind Leiknes

    Driftsleder Alti Heim

    Øyvind Leiknes

    oyvind@soaeiendom.no 92 29 08 21

Markedskoordinatorer

  • Markedskoordinator Alti Magneten / Alti Verdal

    Alexandra Dahlen

    alexandra.dahlen@alti.no 98 62 22 94
  • Ann Chr Horsgaard

    Markedsansvarlig Alti Farmandstredet

    Ann Christin Horsgaard

    ann.christin.horsgaard@alti.no 95 22 01 25
  • BodilTyholdt

    Markedskoordinator (vikar)

    Bodil Tyholdt

    bodil.tyholdt@alti.no 95 11 74 48
  • Carina Lønn Skjebstad

    Markedskoordinator Alti Mandal

    Carina Elisabeth Lønn

    carina.loenn@alti.no 46 63 44 07
  • Christina M Carare

    Markedskoordinator Alti Harebakken

    Christina M. Carare

    christina.carare@alti.no 37 01 29 85
  • Jeanette LG Lorentzen

    Markedskoordinator Alti Brotorvet / Alti Kragerø

    Jeanette Louise Grennes Lorentzen

    jeanette.lorentzen@alti.no 99 46 61 23
  • Markedskoordinator Alti Ørsta

    Kamilla Eikrem Lannerholm

    kamilla.lannerholm@alti.no 45 23 14 07
  • Karoline Røiland

    Markedskoordinator Alti Tasta / Bystasjonen

    Karoline Røiland

    karoline.roeiland@alti.no 45 50 10 99
  • Kathrin Stokke

    Markedskoordinator Alti Førde / Alti Nordfjord

    Kathrin Stokke

    kathrin.stokke@alti.no 48 18 95 07
  • Markedskoordinator (permisjon)

    Kristin Eidsli

    kristin.eidsli@alti.no 92 01 33 11
  • Mailen Evita Leithe

    Markedskoordinator Alti Arendal

    Mailén Evita Leithe

    mailen.leithe@alti.no 90 14 82 34
  • Maria H Bergman

    Markedskoordinator Amanda Storsenter

    Maria Bergman

    maria.bergman@alti.no 93 42 24 69
  • Marita Sørensen

    Assisterende senterleder Nerstranda

    Marita Sørensen

    marita.soerensen@alti.no 97 19 59 18
  • Markedskoordinator Alti Mandal (vikar)

    Mathias Fredriksen

    mathias.fredriksen@alti.no 99 37 65 04
  • Silje M Engebretsen

    Markedskoordinator Vinterbro

    Silje Myrvold Engebretsen

    silje.engebretsen@alti.no 41 90 50 51
  • Markedskoordinator Amanda Storsenter (vikar)

    Silje Salomonsen

    silje.salomonsen@alti.no 41 33 07 50
  • Stian Rød

    Markedsansvarlig Alti Nordbyen

    Stian Rød

    stian.roed@alti.no 97 70 05 81
  • Therese Schei Olsen

    Markedskoordinator Alti Futura / Alti Storkaia

    Therese Schei Olsen

    therese.olsen@alti.no 41 69 13 88

Marked

  • Linn WS Hamnes

    Markedssjef

    Linn WS Hamnes

    linn.hamnes@alti.no 48 06 35 87
  • Beate Møkkkelgjerd Bw

    Markedsrådgiver

    Beate Møkkelgjerd

    beate.moekkelgjerd@alti.no 97 56 74 54
  • Tone Tveit

    Markedsrådgiver

    Tone Tveit

    tone.tveit@alti.no 95 78 07 35

Teknisk drift / FDVU / prosjekt

  • Jan Ove Øigård

    Teknisk sjef

    Jan-Ove Øigård

    jan.ove.oeigaard@alti.no 41 51 37 75
  • Sivert Vullum eiendomssjef

    Prosjektsjef

    Sivert A. Vullum

    sivert.vullum@alti.no 98 06 32 65
  • Anne Berit F Halle

    Prosjektsjef

    Anne Berit Flo Halle

    anne.berit.halle@alti.no 91 88 51 38
  • Asgeir Aune Reiten

    FDVU Koordinator

    Asgeir Aune Reiten

    asgeir.reiten@alti.no 41 64 59 49
  • Stian Ovesen

    Programutvikler & Teknisk byggforvalter

    Stian Ovesen

    stian.ovesen@alti.no 98 47 61 41
  • Hege S. Andersen

    Rapportkoordinator

    Hege S. Andersen

    hege.andersen@alti.no 91 67 83 86
  • Driftsleder Oslo

    Remy Belt

    remy.belt@norutbygg.no 93 49 76 62

Økonomi/Kontraktsforvaltning

  • Gudrun Løseth

    Regnskapsleder

    Gudrun Løseth

    gudrun.loeseth@alti.no 98 63 77 58
  • Marianne Foss

    Controller

    Marianne Foss

    marianne.foss@alti.no 95 82 72 63
  • Ragnhild Smevoll

    Controller

    Ragnhild Smevoll

    ragnhild.smevoll@alti.no 40 45 23 21
  • Bjørnar Skralthaug

    Regnskapsleder

    Bjørnar Skralthaug

    bjoernar.skralthaug@alti.no 92 81 44 13
  • Lise N Kvande

    Regnskapskonsulent

    Lise Nergård Kvande

    lise.kvande@alti.no 48 17 70 84
  • Ivar Gustad

    Regnskapskonsulent

    Ivar Gustad

    ivar.gustad@alti.no 92 61 52 83
  • Sivert Fiske Strand

    Regnskapskonsulent

    Sivert Fiske Strand

    sivert.fiske.strand@alti.no 97 78 49 44
  • Lars Ingebrigt Borstad

    Regnskapskonsulent

    Lars Ingebrigt Borstad

    lars.ingebrigt.borstad@alti.no 91 68 35 01
  • Håkon Kvande

    Regnskapskonsulent

    Håkon Kvande

    haakon.kvande@alti.no 48 28 38 51
  • Lena Ertsås Høyem

    Regnskapskonsulent

    Lena Ertsås Høyem

    lena.hoeyem@alti.no 93 48 07 84
  • Olga Otdelnova

    Regnskapsmedarbeider

    Olga Otdelnova

    olga.otdelnova@alti.no 97 15 93 52
  • Birgit Løseth

    Regnskapsmedarbeider

    Birgit Løseth

    birgit.loeseth@alti.no 97 15 28 01
  • Stian Bekken

    Forvaltningssjef

    Stian Bekken

    stian.bekken@alti.no 45 39 50 93
  • Edel Sylte

    Forvaltningsleder

    Edel Sylte

    edel.sylte@alti.no 95 18 10 23
  • Lilly Kolmann

    Kontraktsforvalter

    Lilly Kolmann

    lilly.kolmann@alti.no 99 38 51 48
  • Steffi Bohle

    Kontraktsforvalter

    Steffi Bohle

    stefanie.bohle@alti.no 45 79 82 88
  • Marit Solvik Næss

    Kontraktsforvalter

    Marit Solvik Næss

    marit.solvik.naess@alti.no 41 69 40 08
  • Mari Berg

    Kontraktsforvalter

    Mari Berg

    mari.berg@alti.no 99 46 76 93
  • Laila K Bergli

    Kontraktsforvalter

    Laila K. Bergli

    laila.bergli@alti.no 93 08 34 55
  • Per Lyder Røv

    Eiendomskonsulent

    Per Lyder Røv

    per.lyder.roev@alti.no 91 32 42 34
  • Ørjan Nes Haugen

    Kontormedarbeider

    Ørjan Nes Haugen

    oerjan.haugen@alti.no 93 81 39 98